Skip to main content

Estetik Karın Germe Ameliyatı

By January 27, 2020February 11th, 2020Uncategorized @tr

Özellikle de kadınlarda hamilelik sonrasında karın bölgesinde sarkma ve deforme olma gibi problemler meydana gelmektedir. Bu durum göbeğin estetik yapısını bozan faktörlerden biri olarak bilinir. Sarkmış göbek yapısı günlük yaşam içerisinde kullanılan kıyafetlerin hoş durmamasına neden olur. Bu da kişilerin özgüvenlerini yitirerek, kendilerini kötü hissetmelerine neden olan etmenler arasında yer almaktadır.

Peki karın bölgesindeki problemlerden kurtulmak için neler yapılması gerekiyor? Son zamanlarda geliştirilen estetik karın germe ameliyatı nedir ve nasıl yapılır?

Bilindiği gibi kadınların hamilelik döneminden sonra oluşan sarkmış karın yapısı ve çatlak görünümün kendi kendine düzelmesi mümkün değildir. Bu durum aşırı derecede kilo alıp veren insanların da karşılaştığı durumlardan biri olarak bilinir.
Diyet ve spor;karın bölgesindeki sarkıklık ve çatlak görünümü bir yere kadar yok eder. Sorunu tamamen ortadan kaldırmaz. Bu nedenle daha iyi vücut hatlarına sahip olmak için estetik merkezlerinde karın germe ameliyatlarının yapılması gerekmektedir. Karın germe ameliyatlarıyla birlikte, göbek bölgesindeki çatlak derilerinizi yok edebilirsiniz.

Aynı zamanda da fazla yağ dokusunun çıkarılmasıyla birlikte, daha gergin bir görünüme kavuşmanız da kaçınılmaz hale gelecektir. Estetik karın germe ameliyatı fiyatı hakkında daha net bilgiler almak için, yapılacak operasyonların kararlaştırılarak, estetisyen hekimlerden maliyet öğrenilmelidir. Karın germe ameliyatları çok yüksek rakamlı operasyonlar değildir. Fakat, işlemler cerrahi olduğundan, güvenilir yerlerde yapılmasında fayda olacaktır.